Založ si blog

Z denníka ľudáka (1)

Možno si spomínate ešte na tento status, ktorý uverejnila pred vyše mesiacom bratislavská krajská organizácia Ľudovej strany Naše Slovensko (ĽSNS) po vražde nádejného novinára a môjho exkolegu z Ringieru Jána Kuciaka… Táto reakcia vtedy pobúrila asi každého, kto sa nenarodil s cynickou poruchou osobnosti a netrpel xenofóbnou demenciou…

 

Inkriminovaný status, ktorého životnosť bola pár hodín..

 

Samotné vedenie dalo od inkriminovaného príspevku ruky preč: to nie je naša práca a ani náš názor… Citujem Milana Uhríka: „Ide zrejme o výplod administrátora danej facebookovej stránky, ktorú, žiaľ, momentálne nemáme pod kontrolou. Snažíme sa zistiť, kto je za tento incident zodpovedný,“napísal  s tým, že určite nejde o oficiálne stanovisko strany k tragickej vražde..

Corpus delicti

Neviem, ako ďaleko pokročil pátrací tím Uhríkovcov, ale čo je isté – Milan Uhrík klamal. Vedome klamal. Ba dokonca až tak neobratne, že bublina praskla rýchlejšie, než sa čakalo.

Tak pre Vás Milan Uhrík,

zastávate druhý najvýznamnejší post v strane, ktorej preferencie nerastú tak ako ste čakali. To len huby po daždi majú tendenciu rýchlejšieho trendu. Akiste neuniklo Vašej pozornosti, že spomínanú FB stránku spravovala oblastná predsedníčka za Ružinov – Monika Porubská. Nechce sa mi veriť, že by ste nevedeli o tomto poste. Čo sa vlastne v strane deje…

Akiste aj viete, že túto stránku dosť amatérsky spravovala dva mesiace, až kým neprišlo k nešťastnému statusu na úrovni hyenizmu a absolútnej neúcty. Zrejme dostala právomoci hovorcu, pretože jej stanovisko bolo bez akejkoľvek cenzúry a korektúry publikované, A nebyť rozčertených Slovákov, svietilo by tam doteraz.

Pod obrovským tlakom zmizol nielen status, ale na druhý deń aj stránka Bratislavskej organizácie ĽSNS.

Krízový štáb zasadol a Vy, pán peknoústy, Milan Uhrík, ste sa museli znížiť na úroveň klamstva a podvodu. Že o ničom neviete. Len ten plameň ste tak neobratne hasili, že ste ho ešte väčšmi rozdúchali. Rešpektujem, aj takto sa dá prejaviť názor na brutálnu vraždu novinára…

Úprimne, nestretol som sa s tak cynickým názorom…

Tvrdíte, že strana ĽSNS nemá žiaden dosah na svoju oficiálnu stránku na sociálnych sieťach. Preto, ste na druhý deň zvolali mimoriadne predsedníctvo práve kvôli tomuto problému a boli okamžite vyvodené dôsledky. Ale aké?? Skutočne, bleskurýchle zistenie. Keby tak vyšetrovala NAKA, Kuciakov vrah by hnil v base už mesiac.

Vážený pán Uhrík,

s klamstvami zájdete tak ďaleko, pokiaľ vás „pinocchiov nos“ pustí  Postrehli ste, že za nadpisom článku je v zátvorke (1). To znamená ďalšie pokračovanie príbehu z Vašej kuchyne. Ďalšie kapitoly budú podstatne pikantnejšie, toto je len akési „antréé“. Také o ničom..

Rozumiem, že po nečakanom výsledku volieb, ste sa zrazu nevedeli zorientovať v časopriestore a stratili ste hlavu. Nebojte, stalo sa to aj v SaS v 2010. Bol som pritom a výsledok ? Odliv mnohých členov. To isté sa deje aj u Vás. Zvláštnym spôsobom. Aj ten si zverejníme, rovnako ako fungujúce štruktúry a nábor členov. Bude to zaujímavé čítanie… Len kým strana SaS sa pasovala za stranu odborníkov, vy pôsobíte presným opakom…. Chelo by to zdatného lingvistu …

Myslím si, že bude pre spoločnosť prospešné ukázať Vašu kuchyňu, spálňu, tam kde sa tvorí Vaša politika. Ako sa tvorí, s čím sa tvorí (s akým mozgovým trustom), prečo sa tvorí. Áno, vo Vašej strane je veľa nespokojných členov a čuduj sa svet, vedia hovoriť. A celkom pútavo.

Hovorí sa, že zdanie klame. Vás som pán Uhrík vnímal ako dostatočne inteligentného (podľa image, výrazových prostriedkov a pokoji v tvári – to sú tie mimoverbálne prostriedky). S tými verbálnymi je to horšie…

Na dnes toľko. Blogy nemajú byť dlhé, stráca sa pozornosť. A vy si ju zaslúžite. Toto je len prológ, ktorý má odkryť to, čo už asi tušíte. Mám kľúče od Vašej „izby“…

A čo bude nabudúce?  Diel druhý – Stratené HZDS sa našlo – v ĽSNS..

Po voľbách prišlo k niekoľkým zmenám vo vedení krajov. Neaktívneho pána v seniorskom veku p. Chmelára nahradila v bratislavskej časti „svieža krv“, rovesník Vladimír Zeman,  Posledný krajský predseda umierajúceho HZDS získal post u „kotlebovcov“. Rovnaký post.. Mítingy na Pasienkoch, tIgelitové tašky plné darov pre HZDS, ktoré sa nenávratne stratili. Vraj údajne. Strana ich už nikdy nevidela. Došlo k údajnej sprenevere?  Koľko v igelitke bolo? Spomínate si na túto kauzu? A pozrieme sa aj na privatizáciu PNS, v ktorej Vladimír Zeman na vrcholnom poste pôsobil.

Pán Uhrík,

o tomto asi vedieť takisto nebudete, veď nie ste kolportér. Ale ja Vám, aj ďalším, priezory otvorím. A vy v zelených tričkách s dvojkrížom na zástave – dúfam začínate vidieť o čo ide politickej strane. Politickej, nie nacionalistickej….

 

3303
662
Posledný 12. 04. 2018, 11:15:07

Dojíš župu a Sociálnu poisťovňu naraz. . . ? (3)

17.04.2018

V predchádzajúcich dvoch blogoch s identickým názvom "Dojíš župu a Sociálnu poisťovňu naraz ?", som vyjadril podozrenie / obvinenie, že mestská poslankyňa Hl. mesta Bratislava Zdenka Zaťovičová viac »

List pre RTVS na reakciu antilistu RTVS proti pôvodnému listu RTVS. .

16.04.2018

Vážený pán generálny riaditeľ, vážené vedenie spravodajstva... na úvod o mne len toľko: v čase "hlbokej mečiarizácie s priesakom do druhého sľubovaného Švajčiarska (1995-2003)", som viac »

AKTUALIZOVANÉ: Dojíš župu a Sociálnu poisťovňu naraz ? . . . (2)

12.04.2018

Článok spoločnosti Storymedia o - NENAŽRANOSTI (parafrazujem názov spomínaného článku) - dvoch komunálnych politikov, manželov Zaťovičovcov, zdroj: https://hlavne.sk/domace/safarenie-pocas-ery-pavla-fresa-manzelka-vicezupana-zatovica-zobrala-65-tisic-a-nemusela-sa-hlasit-v-praci/ viac »

USA-RUSSIA/SUMMIT

Druhý summit Putin-Trump by sa mal konať na jeseň

19.07.2018 23:33

Diskusie o príprave ďalšieho stretnutia Trumpa s Putinom už prebiehajú.

sarmat

Rusi zverejnili nové videá svojich špičkových zbraní, pozrite si ich

19.07.2018 22:29

Futuristické zbrane, z ktorých niektoré sú už v službe, sú navrhnuté tak, aby poskytli Rusku silný odstrašujúci účinok proti akejkoľvek agresii.

Finland Trump Putin Summit

Čiernohorci odmietli slová Trumpa, že by boli schopní vyvolať svetovú vojnu

19.07.2018 21:57

"Čierna Hora je maličká krajina s veľmi silnými ľuďmi... Majú veľmi tvrdých ľudí. Môžu sa stať útočnými a - dobré ráno - máme tu tretiu svetovú vojnu," povedal Trump.

Ukrajina, vojaci

Rusko sa ospravedlnilo arménskemu Paniku za spôsobenú paniku

19.07.2018 21:27

Počas neohláseného cvičenia ruskí vojaci v dedine strieľali a prechádzali vojenskými vozidlami.

Jozef Havrilla

Úder pod pás ti dá len ten, kto vyššie nedosiahne....

Štatistiky blogu

Počet článkov: 85
Celková čítanosť: 431950x
Priemerná čítanosť článkov: 5082x

Autor blogu

Kategórie